Advent v Linzi a Českém Krumlově

Ilustrační foto
Termín: 01.01.2020 - 31.12.2020
Ubytování: .Uroven:4
Země: ČR, Rakousko ()
Nástupní místo: Poděbrady, Nymburk, Sadská, Praha...
Cena: 660 Kč 

Popis:

Velký vánoční trh v Linzi se koná na hlavním náměstí, druhý potom v parku Volksgarten. Ale jsou i další:  zimní trh na náměstí Pfarrplatz, pohádkový advent v Jeskyni na Pöstlingbergu nebo jesličky v Botanické zahradě. U hlavního náměstí si můžete zkusit, jak se vyrábí svíčky. Navštívíme určitě mohutný novogotický Dóm nebo moderní Konzerntní dům Antona Brucknera... Nebo můžeme vyjet tramvají s nejprudším sklonem na světě na vrch Pöstlingberg, a nebo ještě Linecký zámek a Muzeum budoucnosti- zvláště atraktivní pro děti... A nemůžeme vynechat ochutnávku lineckého pečiva.

Druhá část programu se odehrává v Českém Krumlově, jednom z našich nejkrásnějších měst. Kromě atmosféry  vánočních trhů můžeme navštívit třeba Muzeum historických motocyklů nebo Muzeum voskových figurín. Město je oblíbené hlavně díky nádhernému zámku, který byl zařazen mezi kulturní dědictví UNESCO. V zimě je bohužel zámek uzavřen, ale navštívit můžeme Hradní muzeum nebo vystoupit na zámeckou věž.

Příplatky a slevy:

nabízíme zajištění komplexního cestovního pojištění za 22 Kč na osobu a den (možnost rozšíření o pojištění storna zájezdu z důvodu nemoci (+ 75 Kč)

Cena zahrnuje:

dopravu zájezdovým autobusem, průvodce

V ceně není započteno:

vstupy do navštívených objektů, jízdné...

Rezervovat
Rezervace
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle vnitřní směrnice o zpracování osobních údajů (GDPR).