WROCLAW nejen pro děti

Ilustrační foto
Termín: 01.09.2019 - 30.6.2020
Ubytování: .Uroven:5
Strava: .
Země: Polsko (Wroclaw/Dolní Slezsko)
Nástupní místo: Poděbrady, Sadská, Nymburk, Chlumec nad Cidlinou...
Cena: 680 Kč 

Popis:

Nová nabídka na přání našich zákazníků: Prázdninový výlet k sousedům mimořádně ve čtvrtek !!

Hlavním cílem této naší návštěvy Wroclawi (Vratislavy a nebo Breslau) bude nejstarší a také největší polská ZOO, která se pyšní hlavně moderním pavilonem Afrikarium nebo Madagaskar… Největší atrakcí jsou zřejmě vodopády, pod kterými se válejí hroši a nebo skleněný tunel pod hladinou „Rudého moře“…

Prakticky naproti stojí Národní hala s největší kupolí na světě, která je zapsána na seznamu UNESCO. V pěkně udržovaném parku nalezneme rozsáhlé fontány a třeba také Japonskou zahradu.

Podíváme se také do historického centra: k nejzajímavějším místům patří dominantní náměstí Rynek s unikátní radnicí a mnoha krásnými měšťanskými domy. Určitě si nenecháme ujít  ani vyhlídku z věže katedrály sv. Jana Křtitele na Tumském ostrově, za návštěvu stojí univerzita, bazilika sv. Alžběty a nebo budova Opery. Magnetem pro turisty je Panorama Raclawicka-zobrazuje bitvu, kde se střetla vojska Poláků a Rusů.

Při procházce budeme každou chvíli narážet na postavičky wroclavských trpaslíků- asi nejoriginálnější atrakci současnosti..

Nějaký čas jistě zůstane i na osobní volno a třeba posezení v kavárničce něco restauraci v okolí Rynku, abychom si mohli své zážitky náležitě vychutnat.

Cena zahrnuje:

doprava zájezdovým autobusem, služby průvodce

V ceně není započteno:

vstupy do navštívených objektů

komplexní cestovní pojištění (můžeme zajistit za 22 Kč/os/den)

Rezervovat
Rezervace
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle vnitřní směrnice o zpracování osobních údajů (GDPR).