Advent v Solné Komoře a čerti v Kaplici

Ilustrační foto
Termín: 15.12.2018 -
Ubytování: .Uroven:5
Strava: .
Země: Rakousko, ČR (.)
Nástupní místo: Poděbrady, Nymburk, Sadská, Praha
Cena: 1 090 Kč 
Cena dítě do 12 let: 1 040 Kč
Cena senior: 1 040 Kč (nad 65 let)

Popis:

Vydejme se na krátký předvánoční výlet do oblasti Solné Komory uprostřed krásné přírody rakouských Alp…

Nejdříve se podíváme se k jezeru Wolfgangsee. Čeká nás předvánoční atmosféra v městečku Strobl s betlémy, můžeme se odtud vydat na plavbu po jezeře kolem obří svítící lucerny do St. Wolfgang, opět s pěkným adventním trhem a slavným Pacherovým oltářem. Navštívíme také císařský Bad Ischl. I tady najdeme zajímavé adventní trhy s mnoha řemeslnickými výrobky i gastronomickými specialitami. Především ale mechanický betlém s 300 figurkami v bývalém hotelu Austria (právě zde se seznámila mladičká Alžběta- Sisi s císařem Františkem Josefem I. ). Nabízí se také oblíbená cukrárna Zauner, případně koupání v Císařských termálních lázních se slanou vodou s výhledem na okolní hory. Potom již jen projížďka kolem dalšího alpského jezera, Traunsee

To vše, abychom stihli přijet včas do městečka Kaplice, kde se koná již po několikáté mimořádně atraktivní a hojně navštěvovaný průvod čertů. Vyhlášený rakouský Krampuslauf jsme si importovali i do Čech !!!

Cena zahrnuje:

doprava zájezdovým autobusem, služby průvodce

V ceně není započteno:

vstupy do navštívených objektů, jízdní na lodi, komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh v zahraničí (22,00 Kč)

Rezervovat
Rezervace
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle vnitřní směrnice o zpracování osobních údajů (GDPR).