Advent v západních Čechách

Ilustrační foto
Termín: 12.12.2021 -
Země: ČR (Loket, Karlovy Vary)
Nástupní místo: Kolín, Poděbrady, Nymburk, Sadská, Praha...
Cena: 660 Kč 
Cena dítě do 12 let: 640 Kč
Cena senior: 640 Kč (senior 65+)

Popis:

První zastávkou je malebné městečko Loket nad řekou Ohří. Město i středověký hrad určitě zapůsobí svou pohádkovou atmosférou. Konají se tu tradičně Krušnohorské vánoční trhy. Těšit se můžeme na představení starých řemesel a lidových zvyků. Zkusíme ochutnat také krušnohorskou kuchyni. Uvidíme, jak se zdobí perníčky, poslechneme si flašinetáře. Nebo navštívíme vánoční čajovnu ? 

Přejedeme do nedalekého Doubí, kde stojí Vánoční dům v prostorách místního zámečku. Najdeme zde množství vánočních dekorací všech možných materiálů, tvarů a barev. Mimo prodejní galerii si prohlédneme vánoční muzeum, výstavu betlémů, vánoční městečko. Něco dobrého nám připravili v Andělské kavárně, která je součástí objektu.

Poté následuje krátký přesun do Karlových Varů. Od hotelu Pupp se dostaneme pěšky na Divadelní náměstí, kde začínají vánoční trhy. Lázeňské prostředí a trhy na Mlýnské kolonádě nabízí zajímavý zážitek. Pokračovat budeme kolem filmovému hotelu Thermal dále do centra města. Na zakončení se nabízí návštěvnické centrum Jana Bechera  a prohlídka jeho nové interaktivní expozice s degustací světoznámého likéru Becherovka.

V ceně: doprava zájezdovým autobusem, služby průvodce

V ceně není započteno: komplexní cestovní pojištění (možné rozšířit o pojištění storna zájezdu z důvodu nemoci za příplatek 75 Kč), vstupy do navštívených objektů, osobní kapesné

Rezervovat
Rezervace
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle vnitřní směrnice o zpracování osobních údajů (GDPR).