Jarní Drážďany- výstava Svět orchidejí

Ilustrační foto
Termín: 26.03.2022 -
Země: Německo (Drážďany)
Nástupní místo: Poděbrady, Nymburk, Sadská, Praha...
Cena: 590 Kč 
Cena dítě do 12 let: 560 Kč
Cena senior: 560 Kč ( nad 65 let )

Popis:

Zájezd do města, nazývaného „Florencie“ na Labi. Tentokrát je hlavním bodem programu výstava Svět orchidejí v prostorách drážďanského výstaviště, výstava je součástí veletrhu Dresden Ostern ( Drážďanské velikonoce ). Jde o svého druhu největší výstavu v Evropě, představí se tu více než 60 vystavovatelů ze 4 kontinentů.

Ve zbylém čase se můžeme projít společně historickým středem města, zastavíme se u obnoveného barokního Frauenkirche, renesančního Rezidenčního zámku, prohlédneme si okolí Semperovy opery a zámeckého komplexu Zwinger... Prohlídku zakončíme na  náměstí Altmarkt.

Dobrá zpráva pro zájemce o nakupování: určitě zůstane i čas na nákupy na Pragerstrasse včetně tak oblíbeného obchodního centra PRIMARK. 

Vybavení:

Poznámka: Pro skupiny seniorů nabízíme možnost uspořádání zájezdu na tuto akci dne: 24.03.2022 (čtvrtek)- Den seniorů !!!

Cena zahrnuje:

doprava zájezdovým autobusem, průvodce
 

V ceně není započteno:

vstupy do navštívených objektů ( vstupné na výstavu je 7,50 EUR, děti do 6 let ZDARMA, děti do 14 let: 4,00 EUR ), komplexní cestovní pojištění (můžeme zajistit za 22 Kč/os)

Rezervovat
Rezervace
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle vnitřní směrnice o zpracování osobních údajů (GDPR).