Předvánoční Vídeň (+ PRIMARK)

Ilustrační foto
Termín: 28.12.2020 -
Země: Rakousko (Vídeň)
Nástupní místo: Poděbrady, Nymburk, Kolín, Kutná Hora, Čáslav
Cena: 690 Kč 
Cena dítě do 12 let: 660 Kč
Cena senior: 660 Kč (nad 65 let)

Popis:

Tradičně nejoblíbenější předvánoční zájezd ! Paláce Horního a Dolního Belvederu, barokní Karlskirche, Musikverein (i tady všude naleznete působivé předvánoční trhy), hrad Hofburg s muzeem oblíbené císařovny Sissi a Domem motýlů,  Kärtner Strasse, Opera, dóm Sv.Štěpána, třída Graben, Christkindlmarkt- nejslavnější předvánoční trh před vídeňskou radnicí... A nebo: štrůdl, vídeňská káva, dort Sachr, vídeňský řízek... Také sídlo Habsburků, Schönbrunn- opět s krásným vánočním trhem...

Případně návštěva některého ze slavných muzeí a galerií...

Poznámka: Prozatím se s konáním adventních trhů ve Vídni počítá (situace se může ale změnit prakticky kdykoli- v případě zrušení kvůli nemoci Covid19 Vás budeme ihned informovat !)

A koho zajímají především nákupy ? Za příplatek 50,00 Kč Vás odvezeme do obřího nákupního centra na okraji města, kde se kromě desítek jiných obchodů nachází také tolik oblíbený PRIMARK !!!

Příplatky a slevy:


Cena zahrnuje:

doprava autobusem, služby průvodce

V ceně není započteno:

vstupy do navštívených objektů, jízdné MHD, nabízíme komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění léčebných výloh v zahraničí) za 22 Kč- možno rozšířit o pojištění storna z důvodu nemoci (+75 Kč)

Rezervovat
Rezervace
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle vnitřní směrnice o zpracování osobních údajů (GDPR).