Předvánoční Drážďany

Ilustrační foto
Termín: 27.11.2021 -
Země: Německo (Drážďany)
Nástupní místo: Kolín, Poděbrady, Nymburk, Sadská, Praha...
Cena: 590 Kč 
Cena dítě do 12 let: 560 Kč
Cena senior: 560 Kč (nad 65 let)

Popis:

Bohužel letos velká města nelákají- musíme zrušit. Tak snad za rok bude lépe a bez anticovidových opatření !!!

Oblíbená návštěva Drážďan (velmi krásně vánočně vyzdobených). Do města přijedeme dopoledne a vydáme se na procházku historickým centrem. Kromě nejstaršího adventního trhu Evropy- Striezelmarktu na náměstí Altmarkt určitě navštívíme palácový komplex Zwinger (s galerií starých mistrů nebo muzeem porcelánu), dokonale obnovený Kurfiřtský zámek (klenotnice Grünes Gewölbe, věž Wachsmannsturm  a nebo Turecká komnata...), prohlédneme si největší porcelánový obraz světa Fürstenzug (Jízda knížat), slavný znovuobnovený kostel Frauenkirche, uvidíme také budovu Semperovy opery, vystoupáme na Brühlskou terasu, nevynecháme ani palác Johanneum (dnes Muzeum dopravy) nebo kostel Kreuzkirche...

Pro někoho mohou být hlavním cílem také třeba obchody na Pragerstrasse (především momentální hit mezi českými turisty- Primark- i když tato firma už je dnes i v Praze.), Kaufhof nebo nákupní Galerie Altmarkt v samém centru města. 

V ceně: doprava zájezdovým autobusem, služby průvodce, komplexní cestovní pojištění

V ceně není započteno: vstupy do navštívených objektů

Cena zahrnuje:

doprava autobusem, služby průvodce

V ceně není započteno:

vstupy do navštívených objektů, nabízíme komplexní cestovní pojištění (včetně pojištění léčebných výloh v zahraničí) za 22 Kč- možno rozšířit o pojištění storna z důvodu nemoci (+75 Kč)

Rezervovat
Rezervace
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle vnitřní směrnice o zpracování osobních údajů (GDPR).